menuordersearch
shimi-kala.ir

آرشیو کلی اخبار صفحه یک

۴ کاری که حتما باید برای مراقبت از پوست خود انجام دهید ۴ کاری که حتما باید برای مراقبت از پوست خود انجام دهید مراقبت از پوست برای سلامتی و زیبایی شما بسیار مهم است. راهکار‌‌‌‌های زیادی برای مراقبت از پوست وجود دارد، که شاید باعث سردرگمی شما بشود، البته تمام این راهکارها به سلامتی پوست شما کمک خواهند کرد. ولی انجام بعضی از این کارها برای حفظ سلامتی شما مخصوصا بعد از سی سالگی ضروری است. غفلت در انجام این کارها باعث خواهد شد که پوست شما زودتر از حالت طبیعی، پیر شده و حالت الاستیسیته خود را از دست بدهد. از طرفی انجام این کارها به جوان ماندن بیشتر پوست شما مستقیما کمک خواهد کرد. سه شنبه سی و یکم تیر ۹۹ راهکار‌‌‌‌های مفید جهت حفظ موی سر راهکار‌‌‌‌های مفید جهت حفظ موی سر جسمی
بدن ما به استرس از راه‌‌‌‌‌های متفاوتی واکنش نشان می‌دهد.ریزش مو یکی از آن‌هاست. استرس عاطفی می‌تواند محرکی برای کاهش چشمگیر یا حتی توقف چرخه‌ی عادی رشد مو باشد. درمان و کاهش استرس با کمک پزشک باعث می‌شود به مرور زمان دوباره مو‌‌‌‌های شما رشد عادی پیدا کند.

مانند استرس عاطفی، بدن ما به استرس فیزیکی مانند بیماری‌ها، جراحات یا جراحی با ریزش مو واکنش نشان می‌دهد. استرس فیزیکی اغلب با مصرف دارو همراه است و در نهایت خود آن گاه منجر به استرس عاطفی نیز می‌شود. شما برای درمان نیاز به زمان دارید. بازسازی مو‌‌‌‌های شما پس از یک استرس فیزیکی تا حد زیادی به این بستگی دارد که بدن چگونه درمان شده و به حالت عادی برمی‌گردد.
چهارشنبه بیست و پنجم تیر ۹۹
مایع دستشویی آنتی باکتریال شون سدی محکم در برابر ویروس‌ها و باکتری ها مایع دستشویی آنتی باکتریال شون سدی محکم در برابر ویروس‌ها و باکتری ها مایع دستشویی آنتی باکتریال شون سدی محکم در برابر ویروس کرونا

این روزها با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، وحشت عمومی از ابتلا به ویروس جدید کرونا فراگیر شده است. راه‌‌‌‌‌های زیادی برای پیشگیری از شیوع ویروس مثل استفاده از ماسک، ژل ضد عفونی کننده و شستشوی دست‎ ها، فاصله گرفتن از تجمعات و غیره وجود دارد. اما بهترین راه پیشگیری از ابتلا به این ویروس و هر بیماری دیگری شستشوی مرتب دست‌ها با مایع دستشویی آنتی باکتریال است.

در این مقاله علت بهتر بودن مایع شستشو را نسبت به سایر روش‌ها بیان کرده‌ایم. همچنین روش‌‌‌‌‌های دیگر را از نظر اقتصادی و موثر بودن مقایسه کرده تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
چهارشنبه بیست و پنجم تیر ۹۹